0 342 211 99 00

Tıbbi Birimler

Dermatoloji ve Güzellik Kliniği

Dermatoloji ve Güzellik Kliniği

Güzellik ve estetik ünitesinde; Lazer epilasyon, kimyasal peeling, cilt bakımı, dermoroller, saç prp'si, mezoterapi, iğneli epilasyon ve saç ekimi gibi işlemler yüksek kalitede ve akademik ortamda Dermotoloji ve plastik cerrahi hekimlerimiz tarafından hizmet olarak verilmektedir.

  • Lazer Epilasyon uygulaması için geliştirilmiş en yeni cihazların farklı dalga boylarını kullanarak tüm cilt ve kıl yapılarına göre çözümler üretilmektedir. Epilasyon için ünitemizde FDI onaylı Alexondrote ve ütüleme lazer teknolojisi kullanılmaktadır.

  • Dermoreller; üzerinde küçük iğneler bulunan bir rulo ile yapılan uygulama yalnızca cildin doğal iyileşme mekanizmasını kullanmakla kalmaz aynı zamanda cildin elastikiyetini artıran ve yara izlerini iyileştiren kolojen oluşumu için cildin kendi kapasitesini kullanır.

  • Cilt Bakımı; Her insanın yapması gereken bir bakımdır. Çünkü cildimizi olumsuz etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların başında makyaj, stres, sigara, ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme, hava değişimleri gelmektedir. Tüm bu etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olur. Bu yüzden 20'li yaşlardan itibaren herkesin cildini temizlemesi ve gerekli bakımı yapması gerekir.

  • Kimyasal Peeling; Kimyasal peeling cilt bakımından daha yoğun bir uygulama olup, içersindeki Alfa Hidroksi asitler ve yeni jenerasyon PHA'lar sayesinde ölü derinin atılıp cildin yeniden yapılandırılmasını sağlayan çok kısa süren bir uygulamadır. Lekeler, sivilce, akne izleri, gözenek, nem kaybı, kırışık tedavisi için minimum 15 gün aralıklarla, ihtiyaca göre uygulanır.

  • Mezoterapi; Çağımızın problemlerinden biri olan saç dökülmelerine karşı güncel yöntemlerden biridir. Gerek erkek tipi saç dökülmeleri gerekse her yaş tipi ve cinste görülebilen diffüz saç dökülmelerinde başarılı sonuçlar verebilen bir yöntemdir.

  • Prp Uygulaması; Kozmetik dermatolojide, son yılların en güncel ve gözde tedavi yöntemlerinden birisidir. Prp yöntemi, "platelet rich plasma" teriminin kısaltılmış şeklidir yani trombositlerden zengin plazma sıvısıdır. Bu sıvı hastanın kendi kanı alınarak özel bir kit ve santrifüj aleti yardımıyla elde edilen trombositten zengin plazma ufak bir enjeksiyona çekilerek uygulama yapılması istenen cildin içine veriliyor.

 

VİZYONUMUZ

Deva Hastanesi Güzellik Merkezi'nde ekip olarak vizyonumuz, sağlık, güzellik ve estetik sektöründeki son teknoloji donanımlarımız ve zengin tecrübemizi; titizliğimiz ve hizmetimizdeki kalitemizle birleştirerek kendini sürekli geliştiren, kalıcı çözümler üreten bir ekip olmak ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmek sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Hastalarımıza üstün teknoloji, uzman tıbbi kadro ile doğru teşhis ve hızlı tedavi sağlamak, deneyimli güler yüzle yaklaşımı ilke edinmiş personelimiz ile üstün hizmet sunarak, hasta memnuniyetini gün geçtikçe arttırmaktır.

 

Erva Güzellik Merkezi detaylı bilgi için:Erva Güzellik Merkezi  adresini ziyaret edebilirsiniz.