Haberler / Özel Deva Hastanesi Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarında

Özel Deva Hastanesi Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarında

Özel Deva Hastanesi, TOBB Uluslararası Sağlık Turizmi Sektör Meclisi, Sağlık İş Konseyi, Hollanda İş Konseyi ve Hizmet İhracatçıları desteğiyle 20-21 Mayıs 2022 tarihleri arasında Avrupa’nın ticaret merkezi Amsterdam’da Postillion Kongre Merkezinde gerçekleşen Amsterdam Sağlık Turizmi Fuarında yerini aldı.

Fuarın temel amacı, Türkiye'nin önde gelen sağlık hizmet sağlayıcılarını Hollanda'daki kuruluşlarla tanıştırmak ve ilgili ülkelerdeki sektör aktörleri arasındaki ağı güçlendirerek, Hollanda ve Türkiye arasındaki işbirliği fırsatlarını görüşmek.

Fuarda Özel Deva Hastanesini, Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Beyhan Tahmazoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Soydan Aksoy ve Uluslararası Sağlık Turizmi yetkilisi Zeynep Tahmazoğlu temsil etti.

Deva Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Beyhan TAHMAZOĞLU; “ülke içinden gelen hastalarımızın yanı sıra yurt dışında birçok ülkeden sağlık ihtiyaçları için hastanemizi tercih eden misafirlerimizi ağırlıyoruz. Sağlık hizmetlerinde alanında uzman akademik kadroların hizmet verdiği, hemen her türlü güncel teknolojik alt yapı sistemlerinin kullanıldığı Türkiye’de, kaliteli hizmet anlayışının öncülerinden olan Deva Hastanesi olarak fuar ziyaretçilerini sektördeki ve hizmetlerimizdeki tüm yenilikler hakkında bilgilendirdik.” dedi.