Sağlık Rehberi

Antikor Testi
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen yeni tip koronavirüs ile kimlerin karşılaştığını tespit etmek için test yapmak, küresel pandemiyi yavaşlatmanın en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.
Aralıklı oruç nedir?
Aralıklı oruç (Intermittent Fasting) tükettiğiniz besinlerin gün içerisinde farklı saat aralıklarına yayılmış halde düzenleme yapılarak tüketilmesidir. Aralıklı oruç birbirini takip eden yeme ve açlık pencerelerinden oluşan beslenme döngüsünü kapsamaktadır.
Bariatrik Cerrahi Sonrası Beslenme Kuralları
Bariatrik cerrahi geçirdikten sonra önerilen diyet önerilerine uymak çok önemlidir.
Bebek Dostu Hastane
Bebeğinize vereceğiniz en değerli besin, anne sütüdür. Bebeğinizi ilk 6 ay sadece anne sütü ile besleyin. 6.aydan sonra ek gıda ile birlikte emzirmeye devam edin.
Bel Fıtığı
Bel fıtığı, belin omur kemikleri arasında yer alan intevebral disklerin fıtığı sonucu ortaya çıkan bir durumdur.
Bel Kayması
Bel ağrısı nedeniyle doktora başvuran hastaların yaklaşık %5'inde bel kayması olduğu tespit edildi.
Böbrek Taşına Son!
Son Teknoloji olan Flexible URS yöntemi ile AMELİYATSIZ, AĞRISIZ ve KANAMASIZ şekilde dakikalar içinde böbrek taşlarınızdan kurtulun.
Burun Estetiği Öncesi Hangi Hazırlıklar Yapılır?
Hastalar, hava yolunu iyileştirmek için iç fonksiyonel ameliyatı içerip içermediğine bakılmaksızın, rinoplasti tedavisine başlamadan önce iyi hazırlanmalıdır. Ameliyattan önce kaygıyı önlemek için olacak her şeyin farkında olmak çok önemlidir. Sahip olduğunuz her sorguya bir yanıt almalısınız.
Burun Kanamaları Ciddi Hastalıkların Belirtisi Olabilir!
Hava sıcaklıklarının yükselmesiyle artan burun kanamalarında artış gözlenmektedir. Burun içindeki yapının kuruması ve sıcaklığa bağlı kurumalarda çatlamalara yol açarak, burnun kanamaları olabilir.
Çocuklarda Astım Hastalığı
Astım solunum yollarının kronik inflamatuar bir hastalığıdır.
El Cerrahisi
El veya parmakların kısmen veya tamamen kopması erken müdahalenin çok önemli olduğu bir durumdur.
Evinize Sağlık
Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için hekimlerimiz 7/24 yanınızda.
Genital Estetik Nedir?
Genital estetik, genital bölgede sonradan ya da doğuştan olan şekil bozukluklarının giderilmesi için kullanılan estetik yöntemlerdir.
Görevimizin Başındayız
Uzman kadromuz, kusursuz hizmet anlayışımız ve teknolojik altyapımız ile sağlığınız için tüm branşlarda hizmet veriyoruz.
Hipospadias (Peygamber Sünneti) Nedir?
Hipospadias çocuğun idrar yaptğı deliğin penis ucunda değil de altında olmasıdır. Erkek çocuklarda 250 doğumda 1 görülen ikinci en sık doğumsal anomalidir.
Kalitemiz Tescillendi
Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan 'Sağlıkta Kalite Standartları' denetiminde hastanemizin kalite puanı 97,8 olarak açıklanmıştır.
Ortopedi Cerrahi Nedir?
Kas-iskelet sisteminiz kemiklerinizden, eklemlerinizden, bağlarınızdan, tendonlarınızdan ve kaslarınızdan oluşur. Vücudunuzun bu kısımları günlük hareketlerde çok önemli olduğundan, içlerinde ağrı yaşamak yaygındır.
Oyun Terapisi Nedir?
Oyun Terapisi çocuğun kendini ifade etmesinin doğal bir yoludur. Bebeğinizin anne karnından itibaren fizyolojik ve psikolojik gelişimi başlar.
Profileoplasti ile Mükemmel Yüz Uyumu
Yüzdeki oran, kişinin özelliğini ve güzelliğini belirler.
Profileoplasti ile Mükemmel Yüz Uyumu
Yüzdeki oran, kişinin özelliğini ve güzelliğini belirler. Yüz bölgesindeki oranlar bu bölgenin üçe bölünmesiyle sağlanır.
Prostat Hakkında Her Şey
PROSTAT NEDİR? NEREDE BULABİLİRSİN? BU NE İŞE YARIYOR?
Prostat Kanseri
Prostat kanseri, prostat içinde meydana gelen kanserdir.
Revizyon Rinoplasti Ameliyatı Zorlukları
Rinoplasti kozmetik bir prosedür olarak popülerlik kazanmadan önce, burnun dış görünümünü değiştirmeden nefes almayı iyileştirmek için operasyonlar daha sık yapılırdı.