Sağlık Rehberi

Prostat Kanseri
Prostat kanseri, prostat içinde meydana gelen kanserdir.
Ortopedi Cerrahi Nedir?
Kas-iskelet sisteminiz kemiklerinizden, eklemlerinizden, bağlarınızdan, tendonlarınızdan ve kaslarınızdan oluşur. Vücudunuzun bu kısımları günlük hareketlerde çok önemli olduğundan, içlerinde ağrı yaşamak yaygındır.
Çocuklarda Astım Hastalığı
Astım solunum yollarının kronik inflamatuar bir hastalığıdır.
Genital Estetik Nedir?
Genital estetik, genital bölgede sonradan ya da doğuştan olan şekil bozukluklarının giderilmesi için kullanılan estetik yöntemlerdir.
Aralıklı oruç nedir?
Aralıklı oruç (Intermittent Fasting) tükettiğiniz besinlerin gün içerisinde farklı saat aralıklarına yayılmış halde düzenleme yapılarak tüketilmesidir. Aralıklı oruç birbirini takip eden yeme ve açlık pencerelerinden oluşan beslenme döngüsünü kapsamaktadır.
Oyun Terapisi Nedir?
Oyun Terapisi çocuğun kendini ifade etmesinin doğal bir yoludur. Bebeğinizin anne karnından itibaren fizyolojik ve psikolojik gelişimi başlar.
Burun Kanamaları Ciddi Hastalıkların Belirtisi Olabilir!
Hava sıcaklıklarının yükselmesiyle artan burun kanamalarında artış gözlenmektedir. Burun içindeki yapının kuruması ve sıcaklığa bağlı kurumalarda çatlamalara yol açarak, burnun kanamaları olabilir.
Hipospadias (Peygamber Sünneti) Nedir?
Hipospadias çocuğun idrar yaptğı deliğin penis ucunda değil de altında olmasıdır. Erkek çocuklarda 250 doğumda 1 görülen ikinci en sık doğumsal anomalidir.
Evinize Sağlık
Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için hekimlerimiz 7/24 yanınızda.
Bebek Dostu Hastane
Bebeğinize vereceğiniz en değerli besin, anne sütüdür. Bebeğinizi ilk 6 ay sadece anne sütü ile besleyin. 6.aydan sonra ek gıda ile birlikte emzirmeye devam edin.
Antikor Testi
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve kısa sürede küresel salgın haline dönüşen yeni tip koronavirüs ile kimlerin karşılaştığını tespit etmek için test yapmak, küresel pandemiyi yavaşlatmanın en önemli unsurlarından biri haline gelmiştir.